Zwiększ swoje zyski

Sklepy Internetowe

Dlaczego warto założyć sklep internetowy?

W obecnych czasach coraz więcej osób kupuje poprzez Internet, dlatego warto zainwestować w sklep internetowy i zwiększyć dochody nawet kilkukrotnie.

1. Dostępność 24/7

Twój sklep internetowy będzie czynny przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Klienci będą mieli możliwość dokonywania zakupów o dowolnej porze dnia i nocy, co znacznie zwiększa szanse na zwiększenie sprzedaży i generowanie przychodów.

2. Globalne zasięgi

Sklep internetowy umożliwia dotarcie do klientów na całym świecie, bez ograniczeń geograficznych. Możesz rozwijać swoje działania handlowe, docierając do nowych rynków i zwiększając swoje możliwości sprzedażowe.

3. Niskie koszty eksploatacji

W porównaniu do tradycyjnego sklepu stacjonarnego, prowadzenie sklepu internetowego wiąże się z niższymi kosztami. Nie musisz martwić się o wynajem lokalu, opłaty za prąd czy zatrudnienie personelu. Sklep internetowy daje Ci możliwość prowadzenia biznesu w sposób efektywny pod względem kosztów.

4. Precyzyjne analizy danych

Dzięki sklepowi internetowemu możesz łatwo śledzić i analizować dane dotyczące ruchu na stronie, zachowań klientów, preferencji zakupowych i wielu innych czynników. Te informacje mogą być wykorzystane do podejmowania trafnych decyzji marketingowych i dostosowania oferty do potrzeb klientów.

Nasze zalety

Czego możesz od nas oczekiwać?

Nowoczesny design

Zależy nam, aby sklep był nie tylko funkcjonalny, ale zachwycał także użytkowników swoim wyglądem.

Zaawansowane funkcje

Tworzymy sklepy internetowe z rozbudowanymi funkcjami, takimi jak system zarządzania treścią (CMS), koszyk zakupowy, płatności online,

Indywidualne podejście

Współpracę rozpoczynamy od zrozumienia działalności oraz Twoich celów i potrzeb.

Komfortowa współpraca

Służymy radą i pomocą w każdej sytuacji, nieważne czy to początek czy koniec projektu.

Cennik

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z e-commerce lub ulepszyć istniejący sklep internetowy, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Sklep Internetowy

Od 1599

Projekt sklepu

Certyfikat SSL

Podpięcie bramki płatności

Wprowadzanie do 50 produktów (powyżej 100 dodatkowa wycena)

Stworzenie do 10 kategorii (powyżej 10 dodatkowa wycena)

Formularz kontaktowy

Optymalizacja zdjęć

Mapka z siedzibą sklepu

Panel zarządzania sklepem

Podane ceny są cenami netto